10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz Kutlu Olsun

Eskişehir Basınımızın değerli emekçileri,

10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü en içten dileklerimizle kutluyor, şehrimizin marka değerini korumak için göstediğiniz gayretin üstün başarılarla devam etmesini temenni ediyoruz.

Eskişehir Rumeli Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu ve Üyeleri olarak hepinize müteşekkiriz. Gerek basılı gerek ise yeni medya mecraları ile şehrimizin basın-yayın konusunda diğer şehirlerin çok daha önünde ve çok daha nitelikli içerik üretiminde her birinizin büyük katkısı var.

Şehrimizin marka değerinin korunması, yükseltilmesi için verdiğiniz mücadele, yaptığınız yorum ve eleştirilerin ERİAD olarak takipçisi ve destekçisizyiz.

Bizlere şehir aidiyeti ile yapacağınız her eleştiri ve kamu yararı gözeterek yaptığımız işlerle ilgili öneri ve düşüncelerinizin çok kıymetli olduğunu altını çizerek belirtmek isteriz.

Dünyanın en zor ve stresli mesleklerinden birini icra ederken yaşadığınız zorluklar, sıkıntılara rağmen gösterdiğiniz özveri için tekrar teşekkür ediyor ve bu özel gününüzü tebrik ediyoruz.

İyi ki varsınız…

ERİAD Yönetim Kurulu Adına
Rüştü ŞENTUNA / Eriad Dernek Başkanı

Derneğimizin başlıca temel amacı şehrimizde ve bölgemizde ticari faaliyetlerini sürdüren sanayici ve iş insanlarının liderlik vasıflarını, sosyal sorumluluklarını, örf ve adetlerin devamını sağlayarak dayanışma ruhunu arttırmak, toplumun sosyal ve ekonomik düzeyinin gelişmesine katkıda bulunmak, özel girişimciliğin yaygınlaşmasına çalışmak, sanayici ve işİnsanlarının sorunlarına sahip çıkarak toplumdaki öncü ve girişimci niteliklerini geliştirmektir.

Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği

© 2022 ERİAD. Bütün hakları saklıdır.